Firmalar & Ürünler

CBA

3WTURK

3WTURK

Oguzlar Mh. 1374. Sk. 2/4 Balgat06520 - Cankaya / Türkiye
05465825430
[javascript protected email address]

ABDİ İBRAHİM İLAÇ SAN. TİC. A.Ş.

ABDİ İBRAHİM İLAÇ SAN. TİC. A.Ş.

Reşitpaşa Mah. Eski Büyükdere Cad. No:4, Maslak, Sarıyer - İSTANBUL / Türkiye
+90 212 366 84 00 +90 212 366 20 20
[javascript protected email address]
www.abdiibrahim.com.tr
Abdi İbrahim’in temelleri, 1912’de Eczacı Abdi Nadir İbrahim Bey tarafından İstanbul’daki küçük bir eczanede atılmıştır. 2002 yılından bu yana Türk ilaç sektörünün lideri olan Abdi İbrahim, Türkiye’nin en büyük biyoteknolojik ilaç üretim tesisi AbdiBio’yu 2018 yılında hizmete açmıştır. 15 ülkede kendi organizasyonel yapılanması ile faaliyet gösteren Abdi İbrahim, 60’tan fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmekte, 4.750 çalışanıyla Türk ilaç sektöründe en yüksek istihdamı yaratmaktadır.

AKAR ALÜMİNYUM DOĞRAMA SİSTEMLERİ / A STERİL PANEL

AKAR ALÜMİNYUM DOĞRAMA SİSTEMLERİ / A STERİL PANEL

Genç Osman Mahallesi Topçu Sok. No: 6/A, Güngören - İSTANBUL / Türkiye
+90 212 634 01 01 +90 212 433 98 60
[javascript protected email address]
http://www.asterilpanel.com
1987 yılında İstanbul da kurulan Akar Alüminyum konut , avm , hastahane , otel , ofis , iş hanı , okul , üniversite ve çok daha çeşitli programları bulunan projelerde alüminyum doğrama sistemleri , cam cephe - kapaklı cephe sistemleri ,ofis bölme sistemleri gibi alanlarda yapı sektörüne hizmet etmiştir ve etmeye de devam etmektedir. Akar alüminyum 2004 yılından itibaren temiz oda cam separasyon imalatına başlayarak sektörle tanışmıştır ve 2012 yılından itibaren A STERİLPANEL markası adı altında temiz oda partisyon sistemleri üretimi yapmaya başlamıştır. Bu üretim kapsamında modüler hpl , paslanmaz , galvaniz ve alüminyum temiz oda paneli , yürünebilir tavan, grid tavan, temiz oda kapısı, dinamik – statik pass-box ve hijyen aksesuarları gibi üretimleri gmp ve fda normlarına uygun olarak kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Akar Alüminyum olarak üretim faaliyetlerimizi İstanbul Güngören deki fabrikamızda sürdürmekteyiz. Bu üretim kapsamında alanında uzman mimar ve mühendis kadrosuyla öncelikli olarak projelendirme sonrasında imalat ve uygulama hizmetleri vermekteyiz.

AN-KA ANALİZ KALİTE KONTROL CİHAZLARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

AN-KA ANALİZ KALİTE KONTROL CİHAZLARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Gayrettepe Mah. Çimen Sok. Girne Apt. No:2/10, Beşiktaş34349 - İSTANBUL / Türkiye
+90 212 274 97 10 +90 212 274 97 22
[javascript protected email address]
www.an-ka.com
Laboratuar cihazları konusunda dünyaca dünyaca değerlendirici Türkiye Kontrol Cihazları Ltd. Şti., yaklaşık 50 eğitim deneyime sahip donanım ile analiz ile doğru örnek olarak geniş pazarlama uygulamaları ve satışın yanı sıra montajı, uygulama, eğitim, bakım-onarım ,yedek parça ve geniş cihaz stoğu ile hizmet veriyor. AN-KA Analiz ve Kalite Kontrol Cihazları Ltd. Şti.1989 yılında, şu anda da An-ka Analiz Genel Müdürlüğü görevinde bulunan Sayın İbrahim Bağış tarafından kuruldu. Temsilcisi olduğu Balzers, Pfeiffer Linn High Therm gibi firmalar üretim imalatçısı olduğu için, şirket de proje geliştirme konusunda uzmanlaştı. AN-KA Analiz ve Kalite Kontrol Cihazları Ltd.Şti’nin sergilendiği yerler arasında; helyum kaçak test kaplamaları, vakum teknolojiler, vakum pompaları, turbo pompalar, vakum vakumlu metalurji, optik, elektronik, ince film makinaları, metalizasyon kaplama sistemleri (vakum altında), hassas film makinası (vakum altında), ısıl işlem fırınları, gas-vakum çalışan fırınlar, indiksiyonla sertleştirme, mikrodalgalar, spektrofotometreler, genel laboratuvar ve ters cihazlar ithalat yer alıyor. şirket; oto yan sanayi, soğutma sanayi, klima, buzdolabı, metalurji, demir çelik, alüminyum, imalatçılar, elektronik ve savunma sanayi, döküm üreticileri, TÜBİTAK, üniversitelerin fizik, kimya, metalurji, makine bölümleri, esnek borularına, valf sektör sanayi veriyor.

ANALİTİK KİMYA ve LAB. CİH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

ANALİTİK KİMYA ve LAB. CİH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Mahmutbey Mah. Taşocağı Yolu Cad. Solen Residence 19/4 A Blok No:109 PO:34218 Bagcilar - İSTANBUL / Türkiye
+90 212 659 98 70 +90 212 659 53 48
[javascript protected email address]
www.analitikkimya.com.tr
Analitik Kimya 2008 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Geniş ürün yelpazemiz ile İlaç, Gıda, Kozmetik, Evde Kişisel Bakım, Çimento, Tarım, Madencilik, Tekstil ve Laboratuvar olmak üzere farklı sektörlerden çok değerli birçok firmaya hizmet vermekteyiz. İşine odaklanmış deneyimli bir ekiple tüm bilgi birikimimizi ve gücümüzü müşterilerimize taşıyoruz ve farklı disiplinlerden (kimya, biyoloji, ilaç vb.) personelimiz müşterilerimize alternatifler ve çözümler sunabiliyor. • Laboratuvar Kimyasalları • Laboratuvar cam ve Sarf Malzemeleri • Ameliyat ve Muayene Eldivenleri • İlaç Endüstrisi için Yardımcı Maddeler • Referans Standartları (EP, BP, USP, LGC ve diğerleri) • Temiz Oda Ürünleri • Mikrobiyoloji Ürünleri

ANAMAX BİYOTEKNOLOJİ LTD. ŞTİ.

ANAMAX BİYOTEKNOLOJİ LTD. ŞTİ.

Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. Skyport Sitesi No:1/70 Beylikdüzü - İSTANBUL / Türkiye
. .
[javascript protected email address]
www.anamaxtec.com

ANAMED & ANALİTİK GRUP

ANAMED & ANALİTİK GRUP

Acarlar Ticaret Sitesi F Blok, K:1, D:5, Kavacık, Beykoz - İSTANBUL / Türkiye
+90 216 331 17 06 +90 216 331 17 37
[javascript protected email address]
www.anamed.com.tr
Anamed & Analitik Grup olarak 1975 Yılından beri Türkiye’nin en önemli sektörlerinden biri olan Kimya Sanayiinde; sektördeki gelişmelere paralel, temel kalite kontrol analizlerinde, yeni ürün geliştirme, Ar-Ge çalışmalarında kullanılan laboratuvar cihazları ve üretim iyileştirme cihazları ile 4 bölgede 50 kişilik eğitimli uzman kadromuz ile sektöre hizmet veriyoruz. Kimya Teknolojileri Bölümü olarak yeni ürün formülasyon geliştirmelerinde özellikle Nanoteknoloji, Biyoteknoloji, Doğal Bileşikler ve Enkapsülasyon uygulamalarında temsilcisi bulunduğumuz Asynt, Büchi, Büchiglasuster, Bellingham Stanley, Elga, Pall, Integra, ThermoFisher Scientific, PSS, ThalesNano, Sotax, Microfluidics, Gabo ve Milestone markalarına ait ürünlerin satış öncesi ve sonrası, danışmanlık, servis hizmetlerini Türkiye için tek yetkili olarak vermekteyiz.

buton14
buton1
buton2
buton3
buton4
buton9
buton5_
buton7__
buton8_
buton11

 
3WTURK CMS v6.03WTURK CMS v6.0